Kupujeme dámské boty

Boty dámské

Módní boty

Jak koupit boty

Nákup nových dámských bot vyžaduje určitě více času a zkušností než koupě jiného dámského oblečení. U nákupu nových dámských bot se nesmíme řídit pouze vzhledem a desingem, ale také tím k čemu budeme nové boty používat, jak často a kam je budeme nosit, také jejich tvarem a samozřejmě správnou a vhodnou velikostí. V botách trávíme velkou část dne a je tedy nutné aby se nám v nových botách chodilo příjemně a na noze boty perfektně seděly. Nic není tak nepříjemného jako když nově koupené boty tlačí, dělají bolestivé otlaky a my myslíme celý den jen na to kdy je sundáme aby se nám ulevilo.

Koupě správně na noze sedících a netlačících bot je jistě složitější než nákup ostatního dámského oblečení. Dámské tílko, tričko i tuniku stačí přiměřit k ramenům a pravděpodobně budou sedět. Správný výběr bot by šel přirovnat snad jen ke koupi společenských šatu. Společenské šaty a plesové šaty stejně jako dámské boty také vyžadují neunáhlený výběr a precizní odzkoušení aby perfektně sedly.

Kozačky

Kotníkové kozačky

Dámské boty kupujte vždy odpoledne když jsou nohy už trošku oteklejší a chodidla mají tu správnou velikost. Boty pak budou jistě při každodenním nošení na noze lépe sedět. Boty si můžeme obout vsedě ale zkoušíme zásadně vestoje aby chodidlo Vaší nožky naplno dolehlo a zatížilo vybranou botu. Váha chodidla se musí v obuvi projevit naplno. Obuv nikdy nenakupujte pokud máte málo času. Je nutné vyzkoušt obě boty, protože máme rozdílnou velikost pravého a levého chodidla. Pata chodidla musí přesně doléhat na konec boty a obuv musí perfektně doléhat aby se boty nevyzouvaly. Také se před koupí dostatečně dlouze v nových botech projděte, aby byla jistota že boty opravdu dobře sedí.

Pokud kupujete nové boty ke konkrétnímu oblečení např. k oblíbeným šatům, vezměte si tyto šaty na sebe a hned v obchodě můžete v zrcadle zkontrolovat jak Vám vybrané oblečení a boty dohromady ladí a sluší. U zkoušení nových dámských bot mějte vždy na noze ponožky nebo punčocháče podobné těm, které pak budete v nových botách nosit. Nikdy v obchodě nezkoušejte boty na holou a bosou nohu. k nákupu nových bot si také můžeme vybrat internetový obchod a boty můžeme v klidu vyzkoušet doma. Pokud nebudou perfektně a dokonale sedět můžeme je do 14 dnů v e-shopu vyměnit nebo je vrátit.

Comments are closed.