Koule do bot

Dřevěné dezinfekční aroma koule do bot

Koule do bot

Dezinfekční koule do bot

Kdo by neznal zápach z bot ? Již jste se určitě setkali z nepříjemným nakyslým zápachem linoucím se pomalu a zákeřně z bot. Při celodenním nošení uzavřené obuvi umí totiž nohy vyprodukovat až půl litru potu a tato vlhkost se stává perfektním a skvělým prostředím pro tvorbu a množení bakterií. Bakterie při vyšší koncentraci produkují plyn, který způsobuje intenzivní a nepříjemný zápach. Proto je nutné i o obuv řádně pečovat. Tak jako bychom si neoblékly ušpiněné nebo propocené tričko nebo šaty tak si neobujeme ani zapáchající boty.

Jak odstranit zápach z bot ? Pokud hledáme řešení tohoto nepříjemného a obtěžujícího problému můžeme vyzkoušet „babské rady“  jako na noc nasypat do bot obyčejnou jedlou sodu a nechat ji celou noc působit nebo na dva dny do bot vložit hrst listů libečku. Podobně může zafungovat i roztok z citrónové šťávy a octu smíchaného s vodou. Roztok vlijeme do rozprašovače a každý den večer boty řádně vystříkáme a přes noc necháme uschnout. Nebo, a to vřele doporučujeme, vyzkoušíme jeden z nejúspěšnějších a nejúčinnějších výrobků v oblasti hygieny obuvi  - dřevěné aromatické koule do bot s výtažky bylinek.

Koule do bot jsou dřevěné a proto velmi dobře a účinně pohlcují vlhkost z bot. Aromatické dezinfekční dřevěné koule do bot jsou napuštěny výtažky z bylin a ty skvěle zabraňují tvorbě a množení bakterií, virů a plísní. Kouli jednoduše vložíte do boty a necháte přes noc působit. Ráno budou boty provoněné a dezinfikované. Aromatické koule proti zápachu jsou vhodné do každé obuvi jako dámských kozaček, lodiček, tenisek, bruslí i lyžařských bot, atd… Dřevěné aromatické koule do bot proti zápachu můžeme používat každodenně až půl roku.

Comments are closed.